Lucie Linhartová

reflexní terapeutka

 
Úvod Pro zdraví Kontakt
Návrat ke kořenům Reflexní terapie Čakry
 Breussova masáž
Ceník Odkazy
 
"Schopnost dávat a přijímat lásku, je pravou cestou k uzdravení."
 

Co můžeme udělat pro své zdraví?

Nemáte-li žádné zdravotní potíže – gratuluji Vám!!! Pro zachování stálého zdraví Vám stačí:

1. pravidelně doplňovat kvalitní vitamíny a minerály a posilovat jednotlivé orgány v „jejich období“ (viz. Energetická růžice)!

 2. udržovat si své duševní zdraví pravidelnou relaxací, fyzické zdraví dostatkem pohybu (včetně „bosování“ = bosá chůze, alespoň 3 x týdně 10 minut, pro stimulování reflexních plošek na chodidlech! Lze provádět i ve „šlapací bedně“, kterou si naplníte kulatými oblázky nebo luštěninami)

 3. doporučuji Vám stravovat se podle krevních skupin a ze stravy vyloučit (nebo omezit) mléko a mléčné výrobky (mimo klasického másla, pomazánkového másla, sýru Feta a Balkánského, Mozzarely, bílého jogurtu a zákysu), dále vyřadit cukr (mimo hroznového = Glukopur), pšenici (mimo špaldy a naklíčené pšenice) a uzeniny – uděláte tím tělu velkou službu

 4. dejte prostor své duši, aby Vám mohla připomenout, kdo jste a co tu děláte!!!

 

Člověk je trojjedinná bytost: tělo, mysl a duše a na to je třeba pamatovat i v době nemoci!

Každá nemoc, která k nám přichází, je pro nás darem a je třeba za ni Vesmíru poděkovat! Nemoc nás má zastavit a říct nám, kde děláme chybu. Dává nám možnost vše napravit. Když jí nepochopíme přijde další! Dostáváme spoustu dárečků – někomu stačí jeden, někomu „svitne“, že je něco špatně, až při 10-tém dárku, někomu nesvitne vůbec a dostává šanci v dalším životě…

Fakta:

Víte, že podle WHO (Světové zdravotnické organizace) v současnosti chybí každému z nás v běžně dostupné stravě 50% vitamínů a 60% minerálů! Z čeho má naše tělo žít? Jak můžeme být zdraví?!?!?

Distribuce ovoce a zeleniny vypadá v současnosti asi takto:
1) Ovoce a zelenina se sklízí v naprosto nezralém stavu (aby vydržela transport a uskladnění). Což ale jasně znamená, že výživné látky se v ní ani nestačily
objevit. Mohou v ní být jen dusitany a podobné "urychlovače" růstu a dokonalého vzhledu.
2) V okamžiku, kdy přijde objednávka (nejčastěji z nějakého obchodního řetězce), dá se určité množství zeleniny nebo ovoce do ochranné chemické atmosféry dozrát a za dva dny máme na pultě krásnou zeleninu a ovoce!

 

Pokud nemáte vlastní zahrádku, nezbývá Vám nic jiného, než si vitamíny a minerály doplnit formou potravinových doplňků!

Ráda bych Vám na základě vlastní zkušenosti doporučila výrobky firmy CaliVita. Produkty jsou vyrobené z přírodních zdrojů na základě nejnovějších objevů vědy o výživě a současně se při tom využívá tradic lidového léčitelství i tradic stoletých i tisíciletých civilizací! (- tohle jiná firma nenabízí!!!)
Produkty se vyrábějí v USA výlučně ze 100% čistých přírodních surovin, které jsou kontrolovány americkým úřadem pro kontrolu léčiv a potravin (FDA, suroviny mají farmaceutickou kvalitu, neobsahují cukr, sůl a umělá barviva.

Výrobky CaliVita jsou v chelátové formě, to znamená, že naše tělo je dokáže využít až z 80%, na rozdíl od chemicky vyrobených vitamínů, které tělo využije zhruba z 20 %  (protože syntetické látky neumí zpracovat a zbytek si uloží, na nežádoucích místech (v cévách, kloubech..) nebo je bez užitku vyloučí.

S CaliVitou  mám ty nejlepší zkušenosti. Mě také byly její produkty doporučeny, když jsem se ocitla v „zoufalém zdravotním stavu“ a byla jsem velmi mile překvapena, jak rychle mě postavily na nohy! Proto jí ráda doporučuji všem mým klientům!

Základní doporučení potravinových doplňků – prevence:

         

1. multivitaminy: podle krevních skupin: dodají vše, co konkrétní krevní     skupině chybí: Vital 0, Vital A, Vital B, Vital AB
- nebo podle věku: Lion Kids D (pro děti do 6 let), Infant formula (pro kojence), New Life (pro těhotné a kojící ženy a pro děti od 7 let), Senior formula (od 50 let), Menopausal formula (pro ženy v menopauze), Full spektrum (univerzální), Bee Power – mateří kašička - při velké vyčerpanosti, na posílení imunity,

Zen Thonic – ve formě džusu - vhodné pro hubené a zesláblé, Energy and Memory – při zvýšené duševní zátěži (zkoušky..)

2. vitamín C: vitamín C je vyráběný z papriky, šípku, brokolice, citrusů, černého rybízu..

-podle věku: Liquid C + bioflavonoid, Lion Kids C, C 500, C 1000, C 300 + flavoniod…

3. probiotika: kvalitní živé střevní bakterie, důležité pro zdravé osídlení sliznic v celém těle: Probio Balance nebo AC-Zymes

Další potravinové doplňky z CaliVity jsou vhodné při konkrétních zdravotních potížích nejlépe podle doporučení (podle diagnostiky). Ráda Vám pomůžu vybrat nejvhodnější produkt, tak, aby Vám přinesl největší užitek.

      

  antioxidanty: -pokud si je můžete dopřát, vřele doporučuji - antioxidanty (selen, zinek, vitamín C, koenzym Q10..) jsou látky, které chrání naše tělo, před volnými radikály („zbloudilci“) a pomáhají nám tak zachovat naše zdraví: Super Q10 Plus, Sublingual Q10 (vstřebatelný z 99%, vkládá se pod jazyk), Smokerade (pro kuřáky pasivní i aktivní), Protect 4 Life, Mega Protect 4 Life, Lutein (posílení očí), Lutein Plus, Vein Protex (při křečových žilách),  Detox Patch (náplasti na detoxikaci těla nebo na bolestivá místa např. tenisový loket)

Další produkty firmy CaliVita jsou:

přípravky s obsahem minerálních látek a stopových prvků

Iron Plus (železo, které nezpůsobuje zácpu), Power Mins, Pro Selenium, Strong Bones (vápník a hořčík), Strong bones plus (vápník a hořčík plus vitamín D, nejlepší kombinace proti osteoporóze)  Chelated Zink (zinek)

další vitamíny:

Beta Carotene (pouze a jen z mrkve)  Beta Carotene 25 000 I.U., Stress Management B-Complex, Vitamin E 100 IU (z pšeničných klíčků)

na podporu trávení:

trávicí enzymy - Digestive enzymes, Digest Ease, Meal Time, dále Acidophilus s Psylliem, Nopalin – Nopal je úžasná rostlina, která harmonizuje trávicí trakt (zejm. játra, žlučník), odstraňuje z něj nečistoty a upravuje váhu a dále čistí i ledviny a močové cesty, Green Health – vojtěška – také úžasná rostlinka na zažívání – proti vředům, na odkyselení organismu, na močové cesty.., Super Soya Lecithin, Triple-Potency Lecithin – posiluje a zpružňuje stěny cév, rozvolňuje stažení tkání, je ideální pro lidi citlivé na změnu počasí a pro ztuhlé jedince

na úpravu váhy:

Slim Formula, Nopalin, Citrimax & Chromium, Chromium Max, Ocean 21

na posílení imunity:

Bee Power (mateří kašička), Immun Aid, VirAgo, Ocean 21, Noni Liquid, ZenThonic, Aid 4 Life, Panax Ginseng, Culevit

ostatní doplňky stravy:

Liver Aidjednička na regeneraci jater, Liquid Chlorophylljednička na odkyselení organismu, Pro-State Power pro muže, Vital man – pro mužskou vitalitu, Vital woman – pro ženskou vitalitu, Rhodiolin na „pocuchané“ nervy, Spirulina Max, White Willowpři horečce, Evening Primrose Oilaby žena byla ženou, Garlic Capspro srdce a cévy a proti parazitům, Para Protex – proti parazitům, Good Nights 4Lifena dobrou noc, Melatonin – na spaní, Cholestonena snížení cholesterolu, Omega 3 – pro srdíčko, Ginko XC – na prokrvení, Join Protex forte – na klouby a pojivové tkáně, L-Lysine plus – při oparu, MagneZi B6 – při stresu

Ráda Vám zodpovím jakékoliv dotazy. Podrobnosti o výrobcích CaliVita najdete v e-shopu na stránkách www.empatia.cz.

V případě registrace do sítě CaliVita zadejte prosím jako sponzora číslo 042 280 23 98 nebo jméno Lucie Linhartová, Plzeň.  Děkuji.

Formulář pro přhlášení za člena sítě CaliVita

S láskou Lucie Linhartová