Lucie Linhartová

reflexní terapeutka

 
Úvod Pro zdraví Kontakt
Návrat ke kořenům Reflexní terapie Čakry
 Breussova masáž
   
 
"Schopnost dávat a přijímat lásku, je pravou cestou k uzdravení."
 

Kontakt

Lucie Linhartová

Žihobce 80

Sušice  342 01

 

telefon: 606 464 344Kdo jsem – pár slov o mé cestě k alternativní léčbě

Jmenuji se Lucie Linhartová (nar. 23.4. 1982). K alternativní léčbě jsem se dostala „ díky“ svým zdravotním potížím. Ve zlomovém roce 2008, jsem se potýkala s celou řadou nemocí, které mě nenechaly vydechnout. Byla jsem vyčerpaná a „přelékovaná“. Zánět střídal zánět, do toho přicházely žlučníkové koliky a lékaři – specialisti, znají jen antibiotika, analgetika...  Neřeší příčinu potíží, ani následky jejich chemické léčby. A tak jsem během jednoho roku dostala 7 x antibiotika, a bohužel prodělala  i alergicko-toxickou reakci.

 

Po půl roce života mezi pohotovostmi, nemocnicí a domovem, kde jsem měla 2 malé děti     (1 rok a 3 roky), milujícího manžela a rodiče, kteří mi se vším pomáhali, jsem si řekla DOST!!!

Takhle to dál nejde. Děti potřebují zdravou mámu, lékaři mi bohužel nepomůžou, musí existovat jiná cesta?! A tak  začalo mé hledání…( !!!Tímto odstavcem nezavrhuji lékařskou péči, která je v mnoha případech nepostradatelná a život zachraňující!!! Ovšem ráda bych se dočkala doby, kdy bude fungovat ideální spolupráce: lékař – léčitel – pacient.)

 

První zastávkou na nové cestě, byl kurz Dornovy metody. Hodně jsem od ní očekávala, ale zjistila jsem, že je velmi bolestivá a navíc, po víkendovém kurzu jsem skončila velice zle.  (Nechci nikoho odrazovat, pouze upozornit, že existují příjemnější a šetrnější způsoby, jak se zbavit bolesti a nastavit v těle harmonii.) V rámci semináře, jsem se však naučila úžasnou BREUSSOVU MASÁŽ, která se stala jedním ze základů mé práce.

„Díky“ dalším zdravotním potížím, které mi Dornova metoda způsobila, jsem dostala email, od zlaté duše Zdenky M. Psala, ať zkusím kurz REFLEXNÍ TERAPIE manželů Patakyových. Přihlásila jsem se na nejbližší termín a netušila, že tam potkám lásku mého života (hned po manželovi a dětech) a tou je právě Reflexní terapie. Můžu Vám upřímně napsat, že to byla láska na první dotek!

A tak jsem se krůček po krůčku začala učit R.T. od dvou úžasných lidí – Beáty a Júliuse Patakyových.

Každý, kdo absolvoval jejich školu, ví, že kladou důraz především na práci s láskou, uvolnění „zakouslých“ emocí, prozpěvování manter, změnu jídelníčku – zkrátka změnu životního stylu: od špatného, ke správnému a zdravému. To vše, postupně, nenásilně, přirozeně – tak, aby člověk pochopil, že to dělá pro sebe a ne pro nikoho jiného.

Sama vím, že změna životního stylu – hlavně jídelníčku – může být nepředstavitelná („Co si počnu, když nemůžu pít kávu s mlékem? Jíst sýry?“ )…ale, když člověk cítí, že se mu vrací zdraví a životní síla, pochopí, že to není žádná oběť, a že věci, které musel mít, vůbec k životu nepotřebuje…

A pak, věřte mi, se určitě uzdraví!

Přeji Vám stálé zdraví!